תגידו כן…כן…כן!

שעת ערב לא יותר מדי מאוחרת, אני זרוק בסלון כמו בכל יום, מזפזפ בערוצים בכדי שוב להבין ששום דבר מעניין לא צץ. אין דבר או עניין שיזיז אותי ממבצרי, ספת הפינוקים האולטימטיבית שלי! פתאום ומשום מקום מזמזם לו הנייד “מה הוא רוצה עכשיו?” אני ממלמל מבלי לדעת מי מתקשר, זה מוטי, החבר הטוב ביותר שלי “יואב תתלבש מהר, חצי שעה אני אצלך,יושבים לראות משחק אצל דרור!” אמממממ אצל דרור? אני שואל, מה קרה? למה עכשיו? אתה בטוח? חייב לנתק הבוס מחייג בקו השני אני מתרץ ושם זה נגמר!

סוחבים את החיים
כולנו רוצים לחיות את החיים אך למעשה סוחבים אותם, מתעוררים עם בוקר ואולי עם אנרגיה לטרוף את העולם, אך ככל שנוקפות השעות האנרגיה שלנו אוזלת, אנו מגיעים עם ערב וכל ערב בחזרה הביתה מטושטשים ממטרות או משאיפות ליישום בשעות הקרובות, עד לרגע הצניחה על הספה.
במשאל שביצעתי פניתי ל-20 ממכרי ושאלתי אותם את השאלות הבאות, האם ידעתם ש:

  • אימון ערב 3 פעמים בשבוע ייטיב את מצבכם הבריאותי והנפשי?
  • יציאה לבילוי עם חברים פעם בשבוע תתרום לכם לביטחון העצמי?
  • יציאה לבילוי עם בן/בת הזוג לפחות פעם בשבוע ישדרג את חיי האהבה שלכם?

כולם נשאלו וכולם ענו בחיוב, השאלה הבאה הייתה אז מדוע אינכם מיישמים? ומיד מגיעים התירוצים, הרי זו הדרך של מוחנו לענות כי אנו חייבים! חייבים להצדיק את אי העשייה, כאילו תפסת אותם על חם.
רוב האדם באופן אינסטינקטיבי עונה קודם בשלילה, מעדיף להדחיק את העובדה שהחיים יכולים להיות ורודים יותר!

לתיאום שיחת ייעוץ ללא עלות

!SAY YES
הכי קל לסרב ולדחות ואני אומר בדיוק ההפך תגידו כן, נסו לומר כן להצעות של חברים, לרעיונות שלרגע נראים לכם ביזאריים, עצרו את עצמכם מלסרב! הפסיקו עם ההרגל הזה הוא נורא, קצת גישה חיובית, קצת שחרור מאווים, הפסיקו להיות עצורים, קומו מהספה יש חיי ערב שלמים גם מחוץ לסלון שלכם בבית.

הרחיבו את מעגל חייכם, הגידו כן!

שרון וכטל

שרון וכטל

אימונים מנטליים, תכניות ליווי אישיות וקבוצות ריצה

אשמח שתשתפו:

צריכים עזרה?